قبولی 100 درصدی

کنکور ارشد و دکترا

کافیست ماهانی شوید...

اگر امسال کنکور ارشد یا دکترا رو داری و هنوز کاری نکردی؟! اگر کنکور 1402 نتیجه خوبی کسب نکردی؟ اگر فاصله زیادی بین درس خوندنت افتاده! نگران نباش ؟ لازمه بدونی اکثر رتبه برترهای کنکور ارشد و دکترا یا قبولی های این چندسال اخیر همشون از با یه برنامه فشرده شروع کردند و طی برنامه ریزی کوتاه مدت به هدف دلخواه خودشون رسیدند. پس توام میتونی با یه برنامه ریزی 50 روزه به هدفت برسی، کافیه توی این مسیر ماهانی بشی.

رتبه 1
مدیریت هرسال
بیش از 50 درصد
قبولی ارشد- دکترا
رتبه 10 هر سال
ارشد- دکترا
مشاوره رایگان

تحصیلات تکمیلی ماهان در یک نگاه

پخش ویدیو

چرا ماهان؟

یکی از ویژگی های بسیار مهم در ماهان، ارائه مشاوره فردی و تخصصی توسط اساتید و رتبه های برتر و مشاورین تخصصی به داوطلبین است که با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی خاص داوطلب صورت گرفته و یا دوره های پیشنهادی به آنها ارائه میگردد و در همان ابتدا مسیر موفقیت داوطلبین تا روز کنکور ترسیم میگردد.

از نکات بسیار مهم قابل ذکر دیگر در خصوص دوره های ماهان باید به این نکته اشاره کرد که موسسه آموزش عالی آزاد ماهان با توجه به سالهای سال بررسی آزمون ها و کنکورهای مختلف به درک بسیار صحیحی از پیش بینی سوالات کنکورهای ارشد و دکتری و روند سوالات رسیده است که به همین منظور تطبیق بسیار بالای جزوه اساتید و مطالب کلاسی با سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری مشاهده می کنیم و در بسیاری از دروس شاهد تطبیق بالای ۹۰ درصد بوده ایم که به نوبه خود اتفاق بسیار نادری است و از این بابت بسیار خرسندیم که داوطلبین ماهانی سر جلسه آزمون خود بسیاری از سوالات را از قبل در جزوه و کلاس خود دیده اند و نمونه های آنها توسط اساتید بررسی شده است.

موسسه ماهان در راستای عدالت اجتماعی و آموزشی همواره امکانات ویژه ای جهت استفاده تمامی دانشجویان سراسر کشور فراهم نموده تا داوطلبین عزیز بتوانند از شرایط اقساط درنظر گرفته شده استفاده کنند و فرآیند مالی داوطلبین عزیز تسهیل یابد که در این خصوص دغدغه ای نداشته باشند.

برنامه‌های آموزشی ماهان برای قبولی در آزمون‌های ارشد و دکترا 1403

بانک تست
کلاس حضوری
کلاس‌های جمع بندی
جزوات کمک آموزشی
کلاس آنلاین
آزمون آزمایشی
کتاب‌های نکته و تست
بسته مشاوره‌های تخصصی

گرایش‌های تحصیلات تکمیلی

رشته علوم انسانی در ماهان

دپارتمان تحصیلات تکمیلی ماهان ارائه دهنده تمامی رشته های علوم انسانی بصورت کاملا تخصصی می باشداین رشته ها شامل : تمامی گرایش های مجموعه مدیریت، روانشناسی و مشاوره، حسابداری، MBA، آموزش زبان، حقوق جزا و خصوصی، اقتصاد، زبان و ادبیات فارسی، علوم ارتباطات، جامعه شناسی، علوم سیاسی، پژوهش هنر و سایر رشته ها…

رشته فنی - مهندسی در ماهان

فنی مهندسی ماهان ارائه دهنده تمامی رشته های فنی مهندسی بصورت کاملا تخصصی می باشداین رشته ها  شامل: مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، مهندسی مواد و بیومواد، معماری و هنرهای ساخت، مهندسی پزشکی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی هوافضا،  مهندسی معدن، شیمی علوم پایه و سایر رشته های فنی و مهندسی است.

مزایای ماهانی شدن

از مزایای ماهان می توان به کادر هیئت علمی ماهان اشاره کرد که دربرگیرنده برترین و مطرح ترین اساتید کشور می باشند و سالیان سال رتبه های تک رقمی و برتر آزمون سراسری از دانش پذیران این اساتید بوده و تنها شاهد حضور این اساتید عالیقدر در موسسه ماهان به صورت انحصاری می باشیم. همچنین سیستم برگزاری کلاسهای آنلاین ماهان بسیار منحصر بفرد بوده و از کیفیت بالایی به همراهی پشتیبانی ۲۴ ساعته برخوردار است و به همین منظور از اپلیکیشن ماهانپ در ارائه کلاسهای آنلاین و آفلاین خود استفاده کردیم تا داوطلبین عزیز با تلفن همراه خود نیز بتوانند ضبط شده کلاسهای خود را با کیفیت بسیار مطلوبی مشاهده کنند و همچنین از سایر مزایای اپلیکیشن ماهانپ استفاده کنند که در هیچ پلتفرم آموزشی در کشور شاهد این کیفیت نخواهید بود.

درباره ماهان

پس از گذشت ۲۷ سال سابقه درخشان، دپارتمان تحصیلات تکمیلی ماهان در رشته های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی و هنر در کنار دانشجویان سراسر کشور است تا تمامی خدمات را بصورت کاملا تخصصی ارائه دهد تا مسیر موفقیت شما داوطلبین کنکور ارشد و دکتری بسیار هموار گردد.

برای رسیدن به صندلی موفقیت و تغییر وضعیت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب با ما همراه باشید.

دانشجویان برتر

اساتید ماهان

سوالات متدوال شما

با توجه به شرایط فردی هر داوطلب برنامه ریزی داوطلبین مختلف با یکدیگر متفاوت است و این امکان برای شما داوطلبین عزیز فراهم شده تا برنامه ریزی  بصورت فردی توسط مشاورین تخصصی انجام گیرد که می توانید از این امکان ویژه استفاده کنید.

پرمشغله بودن برای داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بسیار امری طبیعی است! زیرا اکثر این داوطلبین پرمشغله هستند و فرصت مطالعه زیادی در روز ندارند و طی سالیان گذشته با کمک ماهان توانستند با روزی ۳ ساعت مطالعه که قبولی دلخواه خود دست یابند.

همچنین داوطلبینی که سالها از درس دور بودند یا پایه آنها ضعیف بوده و یا تغییر رشته ای هستند نیز هیچ دغدغه ای نداشته باشند، زیرا دوره های ماهان همواره از پایه بوده و اساتید از سطح کاملا پایه و بدون پیش نیاز مطالب را تدریس کرده و شما را به سطح پیشرفته می رسانند.

تمام داوطلبینی که در مسیر کنکور ارشد یا دکتری قرار گرفته اند به این باور رسیدند که رفرنس های دانشگاهی و منابع حجیم در واقع آفت قبولی هستند و داوطلبین به هیچ عنوان نمی توانند در زمان آمادگی کنکور از این منابع استفاده کنند، به همین منظور بهترین منابع مورد استفاده توسط اساتید ماهان گردآوری شده که حجم بسیار بسیار کمتری دارد و شما چکیده تمامی رفرنس ها و همچنین حل تست هاي کنکورهای ارشد و دکتری را می توانید در جزوات اساتید ماهان که در کلاسهای آنها ارائه میگردد مطالعه کنید.

خدمات ماهان جهت موفقیت داوطلبین گرامی در آزمون های ورودی کارشناسی ارشد و دکتری،  شامل کلاسهای آنلاین درس و تست، کلاسهای نکته و تست و جمع بندی، کتاب های کمک آموزشی و بانک تست، جزوات کمک آموزشی، آزمون های آزمایشی و بسته های مشاوره تخصصی می باشد که با برترین اساتید کشور ارائه میگردد.

همانطور که مستحضر هستید قبولی در تحصیلات تکمیلی بسیاری از راه های مختلف را برای شما داوطلبین می گشاید و داوطلبین می توانند از لحاظ موقعیت شغلی، جایگاه اجتماعی، فعالیت پژوهشی و… یک موقعیت بسیار خوب را برای خود فراهم کنند.

در مسیر طلایی موفقیت 27 ساله خود تلاش نموده ایم بستری در جهت رشد و توسعه آموزش کشور فراهم آوریم، دپارتمان تحصیلات تکمیلی با چشم انداز توسعه ایرانی آباد با رویکرد ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای شاهد موفقیت چشمگیر جمعی از داوطلبین تحصیلات تکمیلی می باشد که امروز ستارگان غرورآفرین ماهان هستند. 

تمام حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزشی ماهان است.

قبولی مطمئن بی دغدغه آسان