پخش آنلاین از شنبه 8 مهر

یک قصه یک قبولی

در این برنامه قراره هر شب بصورت کاملا تخصصی یک رشته را بصورت موشکافانه تحلیل و بررسی کنیم و تمامی سوالات، دغدغه‌ها و چالش های شما داوطلبین کنکور ارشد و دکتری را مطرح کنیم و اساتید تخصصی رشته شما به آنها پاسخ دهند.

رتبه 1
مدیریت هرسال
بیش از 50 درصد
قبولی ارشد- دکترا
رتبه 10 هر سال
ارشد- دکترا
مشاوره رایگان

ویدئو معرفی یک قصه یک قبولی

پخش ویدیو

در این برنامه ها قراره به سوالات زیر شما پاسخ بدیم

ویژگی برنامه یک قصه یک قبولی

پخش از ۸ مهر به مدت یک ماه
هر شب ساعت ۲۰
بهره‌گیری اساتید مطرح و متخصص
هر شب بررسی یک رشته

این برنامه برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویانی که سال اول کنکور ارشد و دکترا هستند
افرادی که در کنکور پارسال ارشد و دکترا نتایج مطلوبی نگرفته‌ا‌ند
افراد پرمشغله که فرصت مطالعه ندارند
افرادی که تغییر رشته داده‌اند
کسانی که سال‌ها از دانشگاه دور بوده‌اند
اعضای خانواده افراد

روایتی متفاوت از تحصیلات تکمیلی ماهان

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری،تصمیم مهمی است که به شما اجازه می‌دهد عمیق‌تر در علم و دانش خود فرو رفته و به دنبال پاسخ‌هایی نوآورانه بگردید. این فرصت است که به عنوان یک پژوهشگر، تحلیلگر، و متفکر فعال در زمینه‌ای خاص به جامعه علمی و پژوهشی ارزشمندی اضافه کنید. از این پس، راهتان پر از چالش‌ها و موانعی خواهد بود، اما این چالش‌ها موازی با رشد شما و دستیابی به اهدافتان خواهند بود. پیش به سوی این راه با اعتماد به نفس و تعهد بی‌پایان بروید. برای دستیابی به موفقیت در کنکور، همیشه در یاد داشته باشید که شما توانایی‌ها و استعدادهایی دارید که منتظر اکتشاف و تجربه آنها هستند.

درباره ماهان

پس از گذشت ۲۷ سال سابقه درخشان، دپارتمان تحصیلات تکمیلی ماهان در رشته های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی و هنر در کنار دانشجویان سراسر کشور است تا تمامی خدمات را بصورت کاملا تخصصی ارائه دهد تا مسیر موفقیت شما داوطلبین کنکور ارشد و دکتری بسیار هموار گردد. خدمات ماهان در این زمینه شامل: کلاس‌های آنلاین درس و تست، کلاس‌های جمع بندی و نکته و تست، کتاب‌های کمک آموزشی و بانک تست، جزوات کمک آموزشی و بانک تست، آزمون‌های آزمایشی و بسته مشاوره‌های تخصصی می باشد که از برترین و مطرح ترین اساتید کشور برای ارائه این خدمات استفاده شده است. برای رسیدن به صندلی موفقیت و تغییر وضعیت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب با ما همراه باشید.

دانشجویان برتر

اساتید ماهان

سوالات متدوال شما

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارشناسی ارشد (فوق لیسانس یا دکترای حرفه ای) یا دانشجویان سال آخر کارشناسی که تا تاریخ 31 شهریور سال ۱۴۰۳ فارغ التحصیل می شوند، می توانند در کنکور ارشد 1403 ثبت نام کنند.

بله، کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایند. وجه ثبت نام این آزمون برای هر کد رشته هر ساله مقداری افزایش می یابد و برای اعلام علاقه مندی دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی نیز متغیر می باشد.

خیر، کلیه فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی بدون توجه به عنوان رشته مدرک تحصیلی می توانند در رشته امتحانی مورد علاقه خود در مقطع کارشناسی ارشد (به جز رشته های امتحانی که شرط عنوان مدرک تحصیلی دارند) شرکت نموده مگر این که مصوبه ممنوعیت پذیرش از رشته های غیر متجانس اجرا گردد.

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا دکتری حرفه ای که مشمول محرومیت ثبت نام آزمون دکتری نیستند و همچنین دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای که تا تاریخ 31 شهریور 1403 فارغ التحصیل می شوند، می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.

داوطلبانی که معدل کارشناسی ارشد یا دکتری عمومی آنان کمتر از 14 می‌ باشد، حق ثبت‌ نام و شرکت در آزمون دکتری ۱۴۰۳ را ندارند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از سایت ثبت نام دکتری امکان پذیر است. وجه ثبت نام در نظر گرفته شده در سال گذشته برای شرکت در آزمون دکتری سال جاری به ازای هر کد رشته امتحانی حدود 378 هزار تومان است.

در مسیر طلایی موفقیت ۲۶ ساله خود تلاش نموده ایم بستری در جهت رشد و توسعه آموزش کشور فراهم آوریم، دپارتمان تحصیلات تکمیلی با چشم انداز توسعه ایرانی آباد با رویکرد ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای شاهد موفقیت چشمگیر جمعی از داوطلبین تحصیلات تکمیلی می باشد که امروز ستارگان غرورآفرین ماهان هستند. 

تمام حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزشی ماهان است.

یک قصه یک قبولی